אודות החברה

 

טופ גאם תעשיות ממתקים בעמ נוסדה לפני יותר מעשור והפכה במרוצת השנים ליצרנית הסוכריות וממתקי הגומי המובילה בישראל. באמצעות ידע מקיף וכלים טכנולוגיים מתקדמים, החברה שמה דגש על איכות ובטיחות המזון ועל הקמת פסי ייצור חדשים וחדשניים, כמו כן עם שימת דגש על מותגים וערך מוסף הקושר בין המותג למוצר הסופי כגון, סוכריות גומי בצורות הלו קיטי ודרדסים.

חדשנות מוצרית, איכות המוצר, עיצוב המוצר, טריות, חומרי גלם משובחים, כבוד והתחשבות בלקוחות אלו מילות המפתח של חברת טופ-גאם וערכים אלו הביאו את מוצרי החברה להיות ידועים ואהובים על ידי מיליוני צרכנים בארץ ובעולם.

ערכים נוספים החרותים על דגלה של חברת טופ-גאם הם דאגה לאיכות הסביבה, נושאים חברתיים וכן דאגה לקהילה המקומית בה נמצאת חברתנו. הצרכן הוא המרכז, ומערכת היחסים בין טופ-גאם לצרכנים מבוססת על אמון הדדי ארוך טווח, שנבנה במשך השנים עם הבנה, מומחיות, ניסיון ואינטואיציה. תוצרתנו מיוצאת לשווקים הגדולים בעולם. ואנו גאים על יצירת שיתופי פעולה פוריים עם ענקיות ממתקים מרחבי העולם בייחוד בתחום השוקולד והפרלינים שנכנסים תחת קטגורית שוקולד מעולה עם דגש על ייצור חלב ישראל.

גאוות והצלחת החברה מתבססת על עובדיה המסורים, ייצור כחול-לבן, עמידה בתקנים מחמירים:  ISO  ו- HACCP  כמו כן, מפעלינו פועל לקראת הסמכה לתקנים BRC ו- GMP עם שימת דגש על ייצור על פי כללי כשרות מוקפדת ודיני הלכה לימות השנה ולפסח.

החברה מחויבת למצוינות באיכות, בפיתוח ובשירות, ושמה לה למטרה להיות מובילה בייצור מוצרים המהווים חלק מאורח חיים בריא על ידי שימוש בחומרי גלם ובצבעי מאכל לא מלאכותיים.

גם בשנת 2016 נמשיך להציע לשוק המקומי והבינלאומי אינסוף ממתקים במגוון צורות וטעמים, מכל הצבעים והסוגים.

 

 

שלכם,

חי חיון, מנכל